do kasy suma: 0,00 zł
Zarejestruj się i skorzystaj z promocji. Szczegóły w dziale BLOG.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Kontakt

 

Przed wysłaniem nam zapytania zajrzyj do sekcji "Częste pytania", w której podaliśmy odpowiedzi na najczęściej występujące pytania, związanie z zakupami w naszym sklepie.

» zobacz odpowiedzi na częste pytania

 

 

Kontakt:

 

Wybierz dogodną dla Ciebie metodę kontaktu.

Skorzystaj z: formularza kontaktowego
Wyślij email:   sklep@icapolska.online
Zadzwoń: centrala: +48 44 645 30 80
  dział handlowy: +48 44 645 30 52


Nasze konto:

50 1140 1108 0000 4498 2400 1026

 

 

CENTRALA ICA POLSKA Sp. z o.o.

ul. Gliniana 10

97-300 Piotrków Trybunalski

woj. łódzkie

tel.: +48 44 645 30 80;

ICA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA

Ul. Kolejowa 22

34-130 Kalwaria Zebrzydowska

e-mail: kalwaria@icapolska.pl

tel. 033 876 63 15

ICA KRAKÓW

ul. Lindego 17

30-148 Kraków

e-mail: krakow@icapolska.pl

tel.: 012 637 31 33

ICA LUBLIN

ul. Zemborzycka 112d

20-445 Lublin

e-mail: lublin@icapolska.pl

tel.: 081 441 80 23

ICA POZNAŃ

ul. S. Zwierzchowskiego 7

61-248 Poznań

e-mail: poznan@icapolska.pl

tel.: 061 870 31 37

ICA RADOM

ul. Gajowa 25

26-600 Radom

e-mail: radom@icapolska.pl

tel.: 048 360 56 18

ICA RZESZÓW

ul. Torowa 7

35-205 Rzeszów

e-mail: rzeszow@icapolska.pl

tel.: 017 225 56 91

ICA WROCŁAW

Ul. Międzyleska 4

50-514 Wrocław

e-mail: wroclaw@icapolska.pl

tel.: 071 326 16 42

ICA KATOWICE

ul. Dulęby 7

40-833 Katowice

e-mail: katowice@icapolska.pl

tel.: 032 352 00 19

ICA KIELCE

ul. Witosa 63A

25-561 Kielce

e-mail: kielce@icapolska.pl

tel.: 041 277 13 81

ICA BIAŁYSTOK

ul. Porosły 80B

16-070 Choroszcz

e-mail: bialystok@icapolska.pl

tel.: 85 651 06 11

ICA WARSZAWA

Ul. Marsa 48

04-246 Warszawa

e-mail: warszawa@icapolska.pl

tel.: 22 877 43 06

ICA ELBLĄG

Ul. Rawska 23 C

82-300 Elbląg

e-mail: elblag@icapolska.pl

tel.: 55 2353274

ICA BYDGOSZCZ

Ul. Pińczowska 5

85-877 Bydgoszcz

e-mail: bydgoszcz@icapolska.pl

tel.: 52 3985112

ICA JAROCIN Sp. z o.o.  Sp.k.

Al. Niepodległości 26

63-200 Jarocin

e-mail: jarocin@icapolska.pl

tel.: 062 747 94 44

ICA  ŁÓDŹ Sp. z o.o.  Sp.k.

Pojezierska 95

91-342 Łódź

e-mail: lodz@icapolska.pl

tel.: 042 611 60 84

ICA OPOLE Sp. z o.o.  Sp.k.

Kępska 7

45-631 Opole

e-mail: opole@icapolska.pl

tel.: 077 442 80 95

ICA RADOMSKO  Sp. z o.o.  Sp.k.

Brzeźnicka 63-65

97-500 Radomsko

e-mail: radomsko@icapolska.pl

tel.: 044 738 12 05

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl